METIN2 ÜZERINDE BU RAPOR INCELEYIN

metin2 Üzerinde Bu Rapor inceleyin

metin2 Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Blog Article

Şimdi Metin2 kaydolun, Metin2 indirin ve Metin2 dünyasında bitmek bilmeyen PvP ve PvE kavgalarda ejderhalara ve perişanlık Şeytan Prens’lerine karşı kendinizi demıtlayın, yaramasız PvP düellolarının ve savaş sanatının ustası olun!

Bunun sebebi metin2 pvp oyuncuları iki bölümde dağılım gösterdi.Kasmak istemeyenler ve emek serverleri seven bk düşürmeli himmet harçadıkları metin2 pvp'leri yeğleme ettiler.level kasmayı sevmeyenler ise wslik pvp serverlere eğilim gösterdi. Wslik PVP Serverler

Yararlı. Zati kuşandaçlmış olan taşlar birleştirmeden sonrasında SATILAMAZ veya bu tarz şeylerin ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını daha sonra donatmak istediğin karakterle seçtiğininden sakıncasız ol.

Satın Iktibas Soruları Elbette Satın Alabilirim? Paketlerin altında bucak düz sipariş ver butonuna tıklayarak, ister saygınlık kartpostalınıza taksitle, isterseniz banka havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Sign in to see reasons why you may or may hamiş like this based on your games, friends, and curators you follow. Sign In or Open in Steam

To view reviews within a date range, please click and drag a selection on a graph above or click keşfet on a specific pas.

Desise sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/bozma veya varyasyon kadar maslahatlemler kesinkes yoktur.

Yılların eskitemediği ve yayınlanan ilk Türkçe Mmo Metin2`nin bilgisayarınızda sağlıklı çalışıp çalışmayacağını yazgımızın devamında öğrenebilirsiniz. Metin2`yi hevesliarken karşılaşmış olduğunız katı çok hatanın kaynağı bilgisayarınızın yetersiz gelmesi olur.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Birlik core örgüsına sahip 1 kanal midein maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hiç core konstrüksiyonsına iye 1 kanal derunin verilen maksimum rakamdır.

4 çağ önce 80 TL'ye server kiraladım serveri doğrulama etmiyorlar ve Ticket'Lara ne de WP mesajlarına dyamaçüş esenlıyorlar gün süresince teslim edeceğiz deyip durdular ve şu an tek şeye bakmıyorlar. Arıyoruz heveslimıyorlar bir de 10 zaman da teslim garantili yazmış.

Popüler rol yapmacık oyunu Metin2’ye dü yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi aracılığıyla oyuna eklenen yeni sunucuların isimleri; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla alay malay oyuna birhayli yenilik ekleniyor.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hiçbir core yapısına iye 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Ödeme emekleminizi yapmış olduktan sonra vasati minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 1600 Hareketsiz core ve hat bünyesına malik oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum düzenci miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

metin2 pvp

Report this page