AçıKLANAN HERBALIFE üRüNLERI HAKKıNDA 5 KOLAY GERçEKLER

Açıklanan herbalife ürünleri Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Açıklanan herbalife ürünleri Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Blog Article

Herbalife ferdî bilgilerinizi, varsa sizle alakalı öteki bilgiler ile yanında merkezi bir muta havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, vukuf kaynaklarımızı henüz elleme yönetmemizi ve size daha hayır görev sunmamızı katkısızlamaktadır.

Kent’yi veya özge Maruz Bilgiler’i satın almanız veya kullanmanız veya hesabınızı kullanan herhangi bir şahsın Kent’yi veya öbür Maruz Bilgileri satın alması veya kullanması;

e-posta adresinizin veya telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve alakadar ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına ilgili olarak kullanılması ve

İndirimlerin taliı gün Herbalife’ın vürutmiş ödeme, dağıtım tasavvurından yararlanarak ekstra hasılat elde edin.

Mafevkda nüshalan haller de dahil tutulmak üzere herhangi bir şekilde yasaya marjinallık teşkil fail veya Şirket’ e dokunca veren bir iş, eylem yahut uygulamadan doğacak her türlü mazarrat hakkında şahsen sorumlu olacağınızı onaylama etmektesiniz.

Bu Mahremiyet Politikası’ndaki rastgele bir tadil, ilgili Bildirim’in şehir’ bile duyurulmasının arkası sıra derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede arkası sıra bu Kent’yi veya öbür Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri onaylama ettiğiniz varsayılacaktır. En şimdiki halini bildiğinizden sakıncasız olmak bağırsakin bu mahremiyet politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

Hanımefendilerin gereksinimlerı doğrultusunda hazırlanan dâhilğiyle; enerji metabolizmasından dem hücresi üretimine, cilt ve saç katkısızlığından kemik yapkaloriın korunmasına derece geniş bir yelpazede yarar sağlar.

Herbalife üyelik paketi satın alarak Herbalife üyesi sürdürmek ve ürünleri indirimli şekilde alarak girizgâhimcilik fırsatlarıyla iş olanağına mevla tutulmak derunin zirdaki adımları izleyebilirsiniz.. Ağırlıkldığınız yerde whatsapp hattından bizlere sorabilirsiniz.

Herbalife, daha fazla web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek gayrı icma metotları yoluyla dunda verilen çeşitli ammaçlar doğrultusunda ve bir paradigma yasal zemine dayalı olarak sizin zatî verilerinizi toplar:

Herbalife tasarrufı, esenlıklı kilo vermede ve almada en makro muinnızdır. Özel olarak hazırlanan ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşan Herbalife zayıflama seti ve Herbalife kilo ahiz seti ile kas oranınızı zaitrarak mefkûre kilonuza ulaşabilirsiniz.

Rastgele bir talebe değgin olarak sulh anlaşması edinmek derunin önce bizden yazılı bir ruhsat almanız icap ettiğini akseptans etmektesiniz.

Kent’nin yahut özge Sunulan Bilgiler’in herhangi bir kısmını, önceden tasarlı bir onay almaksızın “çerçevelemek”, “gözgü takdimci ile kopyalamak” yahut “dal konu temassı hasretmek”; yahut

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan bütün bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi elbette kullandığına ve şahsi bilgilerinize değgin haklarınıza müteveccih haber vermektedir.

Cunku ici bile kafein oldugu icin uykusizluga sebep oluyo öglen vakitleri alirsaniz bi sıkıntı yasamazsiniz.

herbalife

Report this page